Kruimelpad
Wielerwedstrijden
- Langs het parcours geldt een parkeerverbod voor de duur van de wedstrijd. Op de parkeerstroken die voor de renners geen hinder vormen, is parkeren toegestaan.
- Het verkeer dat na een doortocht van de renners op het parcours komt, moet de rijrichting van de renners volgen.
- Bij de wedstrijden is bij de doortocht van de renners kort oponthoud mogelijk.
08|05 - CHW Beveren - Elite zc + Beloften - Gaverland (Melsele) - 18 uur
Parcours: Luitenant Van Eepoelstraat-Kapelstraat-Gaverlandstraat-Koolputstraat-Broekstraat-Heiveldstraat-Van Craenenbroeckstraat-Kasteeldreef-Beukenhoflaan-Soldatendreef
11|05 - TTC Ronde - 2 reeksen - Verrebroek - 14 uur
Parcours: Verrebroekstraat - Sint Laurentiusstraat - Walestraat - Zwaantje - Hoge Wilde - Braakstraat - Rijkstraat - Sint Michielsstraat - Spaans Fort - Binnendijk - Verrebroekstraat
18|05 - TTC Ronde - 2 reeksen - Kieldrecht - 14 uur
Parcours: Dorpsstraat - Nieuw Arenberg - Westzeestraat - Hertogenstraat - Oud-Arenberg - Marktplein
19|05 - Antwerp Port Epic - Kallo - 12.45 uur
Parcours: Kapeldijkstraat / Hoog Kallostraat / Gemeenteplein / Victoriestraat / Fabriekstraat / Steenlandlaan / Kruipin / Land Van Waaslaan / Hazopweg / Hoogschoorweg / Schoorhavenweg / Verrebroekstraat / Kieldrechtsebaan / Kreek / Lange Nieuwstraat / Sint-Kornelisstraat (SGW) / Molenhoekstraat (SGW) / Molenstraat / Dorpsstraat / Marktplein / Oud Arenberg / Hertogenstraat / Drijdijk / Spaans Fort / Watermolendijk / Gemaalweg / Schoorhavenweg / Hoogschoorweg / Blikken / Middenstraat / Hogendijk / Oude Sluisstraat / Dreefstraat / Hogendijk / Engelsesteenweg / Oostlangeweg / Sint-Antoniusweg / Molenweg / Geslecht / St-Annalaan / Ketenislaan / Oudedijk richting R2
20|05 - Gemeentelijk feestcomité Kieldrecht - Elite zc + Beloften - Dorpsstraat (Kieldrecht) - 15 uur
Parcours:
01|06 - WAOD - 3 reeksen - Verrebroek - uur
Parcours:
14|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Prosperpolder - 18 uur
Parcours:
16|06 - WSC De Poldervrienden - Dames Elite - Prosperpolder - 14.30 uur
Parcours:
21|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Vrasene - 18 uur
Parcours:
28|06 - TTC Ronde - 2 reeksen - Den Es (Beveren) - 18 uur
Parcours:
30|06 - Van Moer Cycling Team - Miniemen + Aspiranten - Doornpark (Beveren) - 10 uur
Parcours:
08|07 - CHW Beveren - Elite zc GP Gemeente Beveren - Kasteeldreef (Beveren) - 13.30 uur
Parcours:
14|07 - CHW Beveren - Dames Elite - Kasteeldreef (Beveren) - 13.30 uur
Parcours:
17|07 - Vrasense Wielervrienden - Elite zc + Beloften - Brugstraat (Vrasene) - 18 uur
Parcours:
19|07 - Vrasense Wielervrienden - Dames Elite - Brugstraat (Vrasene) - 18 uur
Parcours:
21|07 - WAOD - 3 reeksen - Vrasene - 13.30 uur
Parcours:
26|07 - WAOD - 3 reeksen - Haasdonk - uur
Parcours:
07|08 - CHW Beveren - Juniors - Gaverland - 18 uur
Parcours:
15|08 - Wielervrienden Haasdonk - Ronde van Oost-Vlaanderen Beloften - Haasdonk - 13.30 uur
Parcours:
17|08 - Wielervrienden Haasdonk - Juniors - Haasdonk - 15 uur
Parcours:
18|08 - Wielervrienden Haasdonk - Nieuwelingen + Inwoners - Haasdonk - 14 uur
Parcours:
19|08 - TTC Ronde - 2 reeksen - Haasdonk - 18 uur
Parcours:
24|08 - TTC Ronde - 2 reeksen - Verrebroek - 14 uur
Parcours:
25|08 - CHW Beveren - Juniors - Poenjaard (Melsele) - 15 uur
Parcours:
31|08 - TTC Ronde - 3 reeksen - Melsele - 14.45 uur
Parcours:
08|09 - TTC Ronde - 2 reeksen - Kallo - 14 uur
Parcours:
21|09 - Gemeentelijk Feestcomité Kieldrecht - Nieuwelingen + Juniors - Dorpsstraat (Kieldrecht) - 14 uur
Parcours:
23|09 - WAOD - 3 reeksen - Kieldrecht - uur
Parcours:
05|10 - Gemeentelijk Feestcomité Kieldrecht - Elite zc + Beloften - Kouterstraat (Kieldrecht) - 14.30 uur
Parcours:
12|10 - WAOD - 3 reeksen - Lindenlaan (Beveren) - uur
Parcours: